Piloti v programu

Registrace nového talenta

Tým A


Adam Dědina

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:A
Sponzor: Axis
Padák: Axis Venus SC

Jonáš Horáček

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:A
Sponzor: Vetroporte
Padák: Advance Iota 2

Jakub Vozandych

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:A
Sponzor: Axis
Padák: Axis Venus SC

Tým B


Martina Hušková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:B
Tým přesnost:C
Padák: Gradient Golden 3

Ondřej Pohořelský

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:B
Padák: Axis Venus SC

Jan Šetina

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:B
Sponzor: táta
Padák: UP Summit XC3

Tým C


Tomáš Balvín

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C

Dariusz Konderla

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:A
Padák: Sky Anakis

Jana Sedlářová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C
Padák: MAC Trend 5

zdenka testtalent

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:C
Tým přesnost:C

Tým D


Vojtěch Brychta

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Axis Comet 2

Gabriela Čapková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Lucie Chovancová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D

Anna Fedáková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Up Lhotse

Kvido Hadaš

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Axis Comet III

Nikola Handlová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Lucky 3

Aleš Kakos

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Advance Alpha 4

Nikola Klárová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Axis Pluto 4

Jiří Kočař

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Comet 2

Filip Komár

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Anakis 3

Anna Křištofová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:A
Padák: MAC Illusion

David Liška

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Muse 2

Sabina Loudová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: UP-Czech
Padák: UP Kantega XC2

Abdellah Makroum

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: Baraka paragliding s.r.o.
Padák: Sky Paragliders - Kudos

David Malík

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Gradient Orion

Lucie Martínková

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: BGD Punk

Daniel Mendlík

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: SKY Atis 3

Zdeňka Mrázová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Lukáš Osvald

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Josef Pacovský

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Petr Pánek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Makalu 4

Radana Povolná

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Advance Alpha

Dominik Rára

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

David Rybár

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Nova Mentor 2

Vít Salava

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Vít Šantrůček

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Axis Comet

Michaela Slámová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C

Honza Slunský

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Mac,Eden 3

Natálie Terčová

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Lucky 3

František Tomis

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:D
Padák: Atis 3

Vanda Vavroušková

Specializace:pouze přelety
Tým přelety:D
Padák: GRADIENT Golden 4

Jan Večerek

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Trend 3

Jan Vicher

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Sponzor: Manta Ústí nad Labem, z.s.
Padák: MAC PARA Muse 4

Jana Vorbachova

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:A
Padák: Gradient Bright 5

Oliver Vydra

Specializace:přelety i přesnost přístání
Tým přelety:D
Tým přesnost:C
Padák: Sky

Dorota Žídková

Specializace:nic

Bývalí piloti v programu Talenti PG

Nejbližší události

Nejbližší tábory TM

Kalendář

Prosinec 2019
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Leden 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031