Rok

Proběhlé tábory pro talentovanou mládež v roce 2019

Typ táboraPořadatelPilotů
22.3.-24.3.Úvodní seznamovací tábor Raná Jiří Bečvář16
  • Tomáš Balvín
  • Adam Dědina
  • Anna Fedáková
  • Jonáš Horáček
  • Martina Hušková
  • Dariusz Konderla
  • Anna Křištofová
  • David Liška
  • Lucie Martínková
  • Josef Pacovský
  • Ondřej Pohořelský
  • Jana Sedlářová
  • Jan Šetina
  • František Tomis
  • Jana Vorbachova
  • Oliver Vydra
    24.6.-30.6.Alpy XC - přednostně A, B týmyMichal Šneiberg9
    • Tomáš Balvín
    • Adam Dědina
    • Jonáš Horáček
    • Martina Hušková
    • Dariusz Konderla
    • Anna Křištofová
    • David Rybár
    • Jana Sedlářová
    • Jana Vorbachova
    13.7.-18.7.Alpy XC - přednostně B, C týmyHanka Dlasková10
    • Martina Hušková
    • Aleš Kakos
    • Nikola Klárová
    • Radana Povolná
    • Dominik Rára
    • David Rybár
    • Jana Sedlářová
    • Jan Šetina
    • František Tomis
    • Jana Vorbachova
    15.7.-18.7.Hike and Fly ČR - přednostně A,B,C,DStanislav Mayer4
    • Aleš Kakos
    • Nikola Klárová
    • Dominik Rára
    • Oliver Vydra
      12.8.-18.8.Čechy ACC - včetně MČR - přednostně A,BKamil Konečný6
      • Kvido Hadaš
      • Nikola Klárová
      • Dariusz Konderla
      • Dominik Rára
      • David Rybár
      • Oliver Vydra
        16.8.-22.8.Čechy XC - Všechov odviják - přednostně A,BKarel Vrbenský9
        • Tomáš Balvín
        • Adam Dědina
        • Jonáš Horáček
        • Martina Hušková
        • Aleš Kakos
        • Josef Pacovský
        • Ondřej Pohořelský
        • David Rybár
        • Jana Sedlářová
        21.9.-29.9.Alpy XC - přednostně C,D týmyJiří Bečvář6
        • Kvido Hadaš
        • Aleš Kakos
        • Filip Komár
        • Radana Povolná
        • Dominik Rára
        • Vít Salava
          22.9.-29.9.SIV - Alpy, Lago di IdroMichal Šneiberg14
          • Tomáš Balvín
          • Adam Dědina
          • Jonáš Horáček
          • Nikola Klárová
          • Dariusz Konderla
          • Anna Křištofová
          • Abdellah Makroum
          • Ondřej Pohořelský
          • Radana Povolná
          • Dominik Rára
          • Jana Sedlářová
          • Jan Šetina
          • Jana Vorbachova
          • Oliver Vydra
          18.10.-20.10.Motorový paragliding - seznamovací kurzJiří Bečvář4
          • Kvido Hadaš
          • David Rybár
          • Jan Šetina
          • Jan Vicher

            Nejbližší události

            Nejbližší tábory TM

            Kalendář

            Prosinec 2019
            PoÚtStČtSoNe
            1
            2345678
            9101112131415
            16171819202122
            23242526272829
            3031
            Leden 2020
            PoÚtStČtSoNe
            12345
            6789101112
            13141516171819
            20212223242526
            2728293031